محل توضیحات گروه


پرسش وپاسخ مهدوی


(؟)


متن تابلو گروه


 پرسمان

نمایش مطالب بر اساس برچسب ها
 مدیرهای گروه

 اعضای گروه
پورشفیع گفته :
چرا اعتماد به نفس نداریم؟
چرا در برابر مشگلات خود را می بازیم؟
چرا بشر نقطه کور جهل است؟
چرا با نفوذ بیماریها و میکروبها بدن فورا مقاومت کرده و با مبارزه با آنها خود را به سلامتی و تکامل می رساند. ولی بلا ها زمانیکه براحتی بر روح و روان ادمی وارد می شود انسان را خمیده می کند؟
مقصر کیست؟ روح و روان ضعیف !
یا جهلی که جانشین عقل شده!
معرفت کجاست؟
چرا روی معرفت کار نمی کنیم تا خود را بیایم و زمانیکه مشکلات چنگ می اندازد جزع نکنیم و زمانیکه همه اش در خیر و خوبی هستیم خود ودیگران را فراموش نکنیم .
در این مرحله (خیر و خوبی) باز بهمراه جهل بیراه می رویم و خود را گرفتار می کنیم آنگاه می گویم گرفتاری دست از سر ما بر نمی دارد.
چهارشنبه دهم آبان 1396 ساعت 13:28
 
رضایی : نمیدونم
12 روز پیش، ساعت 05:06  

خاتون گفته :
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
یک خانم مومنه به من گفت دروازه بان برای قلبت بزار تا هرتوپی وارد قلبت نشه من مجردم شوهر نمیتونم نمیتونم بزارم کی رو بزارم
ویرایش شده در پنج شنبه هجدهم خرداد 1396 ساعت 11:10
 
خاتون : گفت راست گفت که آخرالزمان امتحان با شهواته کی رو دروازه بان بزارم
پنج شنبه هجدهم خرداد 1396 ساعت 11:12  

خاتون : کنترل میکنم دوری میکنم فراموش نمیکنم مگر به سختی
پنج شنبه هجدهم خرداد 1396 ساعت 11:14  

محمدي گفته :
آیا امام زمان (عج) از تکنولوژی ،تمدن و سلاح جدید استفاده می کند؟ پاسخ در این باره نظرات مختلفی ابراز نموده اند: 1. عده ای عقیده دارند که: اگر معصوم (ع) در عالم حضور می داشت و مبسوط الید بود و حکومت تشکیل می داد، هرگز به سراغ تأسیس تمدنی از نوع تمدن تکنولوژیک جدید نمی رفت ؛ چرا که چنین تمدن در مبانی و نتایج و در همة ابعاد و زوایای آن در تعارض با آموزه های کتاب و سنّت است . اینان می گویند: با مراجعه به احادیث و روایات مربوط ، در خواهیم یافت که حادثه ظهور ... ادامه مطلب
چهارشنبه هشتم دی 1395 ساعت 18:30
 
اسماعیل پور گفته :
اسماعیل پور
سه شنبه چهارم آبان 1395 ساعت 04:59
 
پورشفیع گفته :
امام زمان چگونه از امت محافظت می نماید؟ از جـمله اقدامات حضرت ولی عصر(عج ) در حفاظت از دین ، یاری عالمان و فقیهان شیعه در اسـتـنـبـاط احکام شرعی و بیان مسائل شرع مقدس است . از جمله این دستگیری های از عالمان دیـنـی ، داسـتـان مربوط به شیخ مفید(ره ) (336 ـ 413 ق ) است . روزی فردی به شیخ مـراجعه می کند و می پرسد: زنی حامله از دنیا رفته ، ولی بچه در شکمش زنده است . آیا او را با بچه دفن کنیم یا پهلوی او را بشکافیم و بچه را بیرون آوریم ؟ شیخ در ... ادامه مطلب
یکشنبه دوم خرداد 1395 ساعت 12:30
 
شریفی گفته :
سلام
خداقوت
یکشنبه نهم اسفند 1394 ساعت 06:50
 
موسوي تبتي گفته :
آیا عصمت حضرت معصومه مثل عصمت ائمه است? تعریف عصمت: «صفة للانسان یمتنع بسببها من فعل المعاصی و لایمتنع منعه بدونها...» [1] عصمت به نیروی بازدارنده از معصیت و گناه گفته می‌شود که وصف انسان است و انسان به وسیله آن از معاصی دوری می‌کند. مراحلی از عصمت قابل دسترسی و اکتسابی است. یعنی در تمام انسان ها بالذات این استعداد وجود دارد که به این مقام برسند و در مرحله‌ای از معنویت قرار بگیرند که از تمام معاصی پرهیز کنند و ارتقاء معنوی داشته باشند و لازمه رسیدن به این مقام نیز پرهیز از گناهان کبیره و صغیره و مراقبت دائمی ... ادامه مطلب
جمعه دوم بهمن 1394 ساعت 21:14
 
اصلاحی ثانی گفته :
سلام بزرگواران فعال در زمینه قرآن و عترت
می خواستم بدونم کسی میتونه منو راهنمایی کنه که از چه برنامه ای استفاده کنم که بتونم آیات قرآن را بر روی فیلم تصویری تلاوت قرار بدم؟؟
مثل تلاوت های تصویری که از اساتید برگزار میشه و آیات آن هم زیر نویس میشه با ترجمه
یا مثل دعاهای مختلف که در تلویزیون پخش میشه و دعا هم با ترجمه زیرنویس میشه
اجرکم عندالله
یاعلی
التماس دعا
پنج شنبه بیست و ششم آذر 1394 ساعت 11:24
 می پسندم
ضیاءتبار گفته :


ﺁﯾﺎ ﺍﻣﺎﻡ ﺯﻣﺎﻥ ﻋﻠﯿﻪ ﺍﻟﺴﻼ‌ﻡ ﺩﺭ ﺁﺧﺮﺍﻟﺰﻣﺎﻥ ﻓﺮﺻﺘﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺬﺍﺭ ﻭ ﻫﺪﺍﯾﺖ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﻣﯽ‎ﺩﻫﺪ ﻭ ﺁﯾﺎ ﻣﺮﺩﻡ ﺣﻖ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﻣﺎﻣﯽ ﻧﺒﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺁﯾﺎ ﺭﻭﺵ ﺍﻣﺎﻡ ﺯﻣﺎﻥ ﻋﻠﯿﻪ ﺍﻟﺴﻼ‌ﻡ ﺑﺎ ﺍﺋﻤﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﻋﻠﯿﻬﻢ ﺍﻟﺴﻼ‌ﻡ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺍﺳﺖ؟

چهارشنبه یازدهم آذر 1394 ساعت 11:16
 
ضیاءتبار گفته :
✅آیا با ظهور امام زمان علیه السلام همه مردم مسلمان می شوند؟
https://telegram.me/joinchat/BdO8_wFT2pOKDprpXcSI4g
⬅️در ابتدا برای توضیح این موضوع ذکر این نکته ضروری است که: از آیات قرآن و احادیث استفاده می شود كه مستضعفین جهان سرانجام در یك انقلاب همگانی كه مهدی موعود (عج) رهبری آنرا بر عهده دارد بر متكبرین پیروز می گردند، رژیم های طاغوتی را برای همیشه سرنگون می سازند و قدرت و اراده جهان را در دست می گیرند.

⬅️خداوند در قرآن می فرماید: «ما اراده كرده ایم كه بر مستضعفین جهان منت نهاده و آنان را پیشوا و وارث زمین قرار دهیم و در زمین به آنها قدرت و تمكن بخشیم.»
شنبه سی ام آبان 1394 ساعت 15:05
 می پسندم
بیشتر ..
 وبلاگ نویسان به روز